Засідання ради Уманського відділення ЛРУ 7.05.2015 р.

7 травня 2015 р. в актовій залі Уманської автомотошколи ТСОУ відбулося робоче засідання ради Уманського відділення ЛРУ з нагоди Дня Радіо (по старому стилю), в якому також взяли участь окремі радіоаматори, всього 12 осіб.

Голова ради Борис Гуцалюк UT5CN та його заступник Леонід Вовченко UR5CJN повідомили про поточні справи.

Взято до відома, що 30 травня о 10-00 годині за адресою вул. Борщагівська, 144-А у м. Києві відбудеться позачергова конференція Ліги радіоаматорів України, де розглядатимуться питання перевиборів президента, віце-президентів, голів комітетів і комісій, ради ЛРУ і ревізійної комісії (більше на сайті http://uarl.com.ua/).

3а повідомленням Бориса Гуцалюка, Уманське відділення ЛРУ на позачерговій конференції буде представляти заступник голови ради Леонід Вовченко UR5CJN.

Взято до відома рішення суду про визнання недійсними та скасування рішень Ради ЛРУ 14-15 вересня 2013 р. у смт Затока Одеської області та звітно-виборної конференції ЛРУ 6-7 вересня 2014 р. у смт Затока Одеської області (більше на сайті http://uarl.com.ua/).

Отримана QSL-поштадля радіоаматорів західної частини Черкаської області.

Юрієм Капустіним UR4CW отримані російські дипломи «Победа 70» і «120 лет Радио», а Олександром Мельником US1CT – диплом DXCC із США.

Перший в Умані диплом DXCC

Перший в Умані диплом DXCC

Леонід Вовченко UR5CJN